Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Starszy Specjalista ds. Modeli Taryfowych (K/M)

WARSZAWA ( REKRUTACJA ZDALNA )

Poszukujemy osoby na poziomie starszego specjalisty lub eksperta, z doświadczeniem w tworzeniu modeli pricingowych oraz znajomością narzędzi takich jak Earnix i/lub Emblem do zespołu Centre of Excellence. Jest to Zespół odpowiedzialny za: • rozwój narzędzi i technik pricingowych, • przygotowywanie modeli ryzyka, popytu i innych modeli wspierających, • automatyzację procesów, • analizę dostępnych źródeł danych i rekomendowanie ich wykorzystania, • prowadzenie analiz w kierunku identyfikacji skutecznych reguł underwritingowych, • ścisłą współpracę z Zespołami odpowiedzialnymi za tworzenie strategii cenowych oraz utrzymanie i rozwój systemu taryfikacyjnego.

Twoje zadania:
  • tworzenie modeli ryzyka i popytu,

  • rozwijanie nowoczesnych metod modelowania i analizy danych ,

  • prowadzenie analiz i prezentowanie wniosków,

  • inicjowanie zmian, rekomendowanie nowych rozwiązań,

  • dzielenie się wiedzą z innymi pracownikami, współpraca z innymi Zespołami i obszarami z firmie.

  • przynajmniej 3 letniego doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej w zakresie budowania modeli cenowych (ryzyko/popyt),

  • doświadczenia w obszarze pricingu ubezpieczeń majątkowych, w szczególności komunikacyjnych,

  • doświadczenia w zastosowaniu różnych typów modeli, technik segmentacji i analizy danych,

  • biegłej znajomości narzędzi: Earnix lub Emblem, SQL Server,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,

  • podejścia do ciągłego usprawniania procesów,

  • kreatywności w poszukiwaniu nowych, coraz lepszych rozwiązań,

  • zaangażowania.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi chmurowych (Databricks)

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • pracę w trybie hybrydowym . Nasze biuro mieści się przy ul. Postępu 15 w Warszawie,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • pakiet benefitów (w przypadku umowy o pracę) – opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych pracowników,
  • możliwość uzyskania dodatkowych dni wolnych,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.